Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Deva din Deva

Mersul trenurilor contact

Deva , jud. Hunedoara, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:05 2376 Tren Regio 2376 din Deva
Simeria Saulesti h
00:52 1843 Tren InterRegio 1843 din Deva
Gherla Cluj Napoca Dej Apahida Campia Turzii Razboieni Beclean Sibot Teius Simeria Aiud Orastie Vintu de Jos Alba Iulia
02:27 2039 Tren Regio 2039 din Deva
Toc Nadas Corfeni Mintia Ilteu Radna Conop Varadia Zam Arad Birzava Paulis Glogovat Burjuc Capruta Petris Cicir Cimpuri Surduc Batuta Ilia Ghioroc Gurasada Savirsin Valea Milova Branisca
02:49 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Deva
Curtici Arad
02:56 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Deva
Busteni Ploiesti Sighisoara Simeria Bucuresti Predeal Medias Brasov Sinaia Alba Iulia
02:57 2023 Tren Regio 2023 din Deva
Radna Vinga Ghioroc Ortisoara Birzava Sag Savirsin Baile Ilia Zam Sinandrei Valea Aradu Nou Ronat Triaj Gr. D Timisoara Varadia Glogovat
03:12 1844 Tren InterRegio 1844 din Deva
Savirsin Aradu Nou Ilia Timisoara Radna
03:20 2181 Tren Regio 2181 din Deva
Holdea Lugoj Rachita Lapugiu Dobra Balint Paru Nevrincea Faget Cliciova Susani Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Ilia Traian Vuia
03:35 2041 Tren Regio 2041 din Deva
Corfeni Mintia Ilteu Radna Conop Varadia Zam Arad Birzava Paulis Glogovat Burjuc Capruta Petris Cicir Cimpuri Surduc Batuta Ilia Ghioroc Gurasada Savirsin Valea Milova Branisca Toc Nadas
04:21 2700 Tren Regio 2700 din Deva
Banita Calan Plopi h Rusi Subcetate Ciopea h Pui Petrosani Ohaba de sub Piatra Pestera Bacia Baesti Rusor Batiz Baru Mare Crivadia Livadia Maceu Covragiu Merisor Simeria Bretea Streiului Ponor
04:28 1835 Tren InterRegio 1835 din Deva
Campia Turzii Cluj Napoca Teius Razboieni Aiud Blandiana Alba Iulia Aurel Vlaicu Sibot Balomiru de Cimp Simeria Tartaria Orastie Vintu de Jos
04:30 1765 Tren InterRegio 1765 din Deva
Savirsin Aradu Nou Ilia Timisoara Radna
06:12 2042 Tren Regio 2042 din Deva
Saulesti h Simeria
06:18 1811 Tren InterRegio 1811 din Deva
Faget Ilia Buzias Lugoj Timisoara
06:38 2031 Tren Regio 2031 din Deva
Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia
06:42 2344 Tren Regio 2344 din Deva
Saulesti h Simeria
06:52 2182 Tren Regio 2182 din Deva
Simeria Saulesti h
06:59 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Deva
Bucuresti Brasov Medias Blaj Sinaia Alba Iulia Ploiesti Sighisoara Simeria Predeal
07:05 1824 Tren InterRegio 1824 din Deva
Filiasi Valea Craiova Bucuresti Subcetate Videle Draganesti Olt Caracal Rosiori Nord Calan Petrosani Targu Jiu Carbunesti
07:36 2381 Tren Regio 2381 din Deva
Burjuc Petris Cimpuri Surduc Ilia Gurasada Savirsin Bretea Muresana Toc Branisca Ilteu Vetel h Zam Mintia
08:02 1821 Tren InterRegio 1821 din Deva
Savirsin Ilia Radna Arad
08:48 1812 Tren InterRegio 1812 din Deva
Saliste Vintu de Jos Sibot Sibiu Simeria Orastie
09:12 1837 Tren InterRegio 1837 din Deva
Timisoara Faget Manastur Margina Ilia Buzias Lugoj
09:54 2044 Tren Regio 2044 din Deva
Saulesti h Simeria
10:28 2705 Tren Regio 2705 din Deva
Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada
11:10 2372 Tren Regio 2372 din Deva
Saulesti h Simeria
11:45 2306 Tren Regio 2306 din Deva
Alba Iulia Simeria Coslariu Geoagiu Vintu de Jos Saulesti h Orastie Sintimbru Turdas Teius Pricaz Aurel Vlaicu Aiud Blandiana Balomiru de Cimp Barabant Sibot Tartaria
11:54 372 Tren InterRegio 372 din Deva
Arad Curtici
12:08 1622 Tren InterRegio 1622 din Deva
Saliste Ploiesti Sibiu Brasov Ucea Buftea Sinaia Vintu de Jos Simeria Comarnic Sibot Orastie Busteni Bucuresti Predeal Azuga Talmaciu Fagaras Campina Avrig Codlea
12:41 1470 Tren InterRegio 1470 din Deva
Curtici Arad
12:41 1480 Tren InterRegio 1480 din Deva
Curtici Arad
12:50 2043 Tren Regio 2043 din Deva
Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu
13:34 2386 Tren Regio 2386 din Deva
Saulesti h Simeria
14:14 2707 Tren Regio 2707 din Deva
Mintia Ilia Bretea Muresana Branisca Vetel h
14:17 2402 Tren Regio 2402 din Deva
Valea Manarade Sintimbru Blaj Tartaria Copsa Mica Glogovet Mihalt Barabant Coslariu Medias Lunca Pricaz Alba Iulia Craciunel Simeria Saulesti h Blandiana Cistei Geoagiu Turdas Sibot Vintu de Jos Orastie Aurel Vlaicu Micasasa Cimpu Libertatii Tirnava Teius Balomiru de Cimp
15:23 2185 Tren Regio 2185 din Deva
Susani Manastur Branisca Ohaba Paru Margina Vetel h Ilia Cliciova Traian Vuia Lapugiu Lugoj Nemesesti Rachita Balint Costeiu Dobra Mintia Holdea Nevrincea Faget Bretea Muresana
15:35 2045 Tren Regio 2045 din Deva
Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta
15:46 2708 Tren Regio 2708 din Deva
Banita Simeria Plopi h Ponor Saulesti h Calan Ciopea h Rusi Subcetate Ohaba de sub Piatra Pui Petrosani Baesti Pestera Batiz Bacia Crivadia Rusor Maceu Baru Mare Merisor Livadia Bretea Streiului Covragiu
16:38 2728 Tren Regio 2728 din Deva
Saulesti h Simeria
16:55 373 Tren InterRegio 373 din Deva
Fagaras Brasov Vintu de Jos Sibiu Simeria
17:11 1766 Tren InterRegio 1766 din Deva
Nasaud Guramorului Iasi Mestecanis Sibot Beclean Cluj Napoca Simeria Cimpulung Moldovenesc Vama Teius Pojorita Orastie Cimpulung Est Vatra Dornei Aiud Iacobeni Gherla Frasin Suceava Alba Iulia Razboieni Dej Salva Targu Frumos Veresti Campia Turzii Vintu de Jos Pascani Dolhasca
18:08 2343 Tren Regio 2343 din Deva
Petris Cimpuri Surduc Ilia Gurasada Savirsin Bretea Muresana Toc Branisca Ilteu Vetel h Zam Mintia Burjuc
18:20 2032 Tren Regio 2032 din Deva
Sintimbru Turdas Teius Pricaz Aurel Vlaicu Barabant Blandiana Balomiru de Cimp Alba Iulia Sibot Tartaria Simeria Coslariu Geoagiu Vintu de Jos Saulesti h Orastie
18:34 2024 Tren Regio 2024 din Deva
Rusor Petrosani Strimbuta Valea Lainici Meri Livadia Baru Mare Bumbesti Simeria Banita Livezeni Paringu Calan Ezureni h Pietrele Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ramificatia CAM h Pui Subcetate Lunca Jiului
18:50 2346 Tren Regio 2346 din Deva
Saulesti h Simeria
18:57 1621 Tren InterRegio 1621 din Deva
Ilia Buzias Lugoj Timisoara Faget Margina
19:03 1471 Tren InterRegio 1471 din Deva
Simeria Giurgiu Craiova Petrosani Videle
19:03 1481 Tren InterRegio 1481 din Deva
Videle Simeria Giurgiu Craiova Petrosani
19:15 2186 Tren Regio 2186 din Deva
Simeria
19:20 1820 Tren InterRegio 1820 din Deva
Sibot Alba Iulia Ludus Iernut Simeria Vintu de Jos Orastie Targu Mures Teius Razboieni Aiud
19:43 2047 Tren Regio 2047 din Deva
Toc Branisca Ilteu Vetel h Zam Mintia Burjuc Petris Cimpuri Surduc Ilia Gurasada Savirsin Bretea Muresana
19:49 2046 Tren Regio 2046 din Deva
Saulesti h Simeria
20:47 1819 Tren InterRegio 1819 din Deva
Faget Ilia Buzias Lugoj Timisoara
21:22 1822 Tren InterRegio 1822 din Deva
Rosiori Nord Filiasi Videle Cernavoda Craiova Caracal Petrosani Medgidia Fetesti Ciulnita Constanta Simeria Carbunesti Subcetate Calan Valea Draganesti Olt Targu Jiu Bucuresti
21:34 1838 Tren InterRegio 1838 din Deva
Campia Turzii Guramorului Pascani Cimpulung Est Sibot Nasaud Cluj Napoca Iasi Frasin Lunca Ilvei Beclean Pojorita Simeria Ilva Mica Vama Teius Iacobeni Orastie Floreni Vatra Dornei Aiud Razboieni Gherla Salva Suceava Alba Iulia Mestecanis Veresti Dej Vintu de Jos Targu Frumos Cimpulung Moldovenesc Dolhasca
21:46 2048 Tren Regio 2048 din Deva
Saulesti h Simeria
22:22 2373 Tren Regio 2373 din Deva
Bretea Muresana Branisca Vetel h Mintia Ilia
22:26 2348 Tren Regio 2348 din Deva
Saulesti h Simeria
22:38 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Deva
Curtici Arad
22:38 521 Tren InterCity 521 din Deva
Arad
22:53 2374 Tren Regio 2374 din Deva
Saulesti h Simeria
Sosiri
Ora Tren De la
00:05 2376 Tren Regio 2376 din Deva
Ilia Gurasada Savirsin Bretea Muresana Toc Branisca Ilteu Vetel h Zam Mintia Burjuc Petris Cimpuri Surduc
00:52 1843 Tren InterRegio 1843 din Deva
Savirsin Aradu Nou Ilia Timisoara Radna
00:58 1823 Tren InterRegio 1823 din Deva
Draganesti Olt Caracal Rosiori Nord Simeria Petrosani Calan Carbunesti Targu Jiu Valea Filiasi Bucuresti Subcetate Craiova Videle
02:27 2039 Tren Regio 2039 din Deva
Simeria
02:49 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Deva
Sighisoara Simeria Bucuresti Predeal Medias Brasov Sinaia Alba Iulia Busteni Ploiesti
02:56 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Deva
Curtici Arad
02:57 2023 Tren Regio 2023 din Deva
Pietrele Ecaterina Teodoroiu Pui Subcetate Valea Petrosani Banita Livadia Lainici Meri Simeria Baru Mare Bumbesti Calan Livezeni Paringu Targu Jiu
03:12 1844 Tren InterRegio 1844 din Deva
Alba Iulia Gherla Vintu de Jos Dej Cluj Napoca Campia Turzii Razboieni Beclean Sibot Teius Simeria Aiud Orastie
03:20 2181 Tren Regio 2181 din Deva
Simeria
03:35 2041 Tren Regio 2041 din Deva
Simeria
03:40 2341 Tren Regio 2341 din Deva
Simeria
04:30 1765 Tren InterRegio 1765 din Deva
Veresti Dej Vintu de Jos Targu Frumos Mestecanis Dolhasca Campia Turzii Guramorului Pascani Cimpulung Moldovenesc Sibot Nasaud Cluj Napoca Iasi Cimpulung Est Lunca Ilvei Beclean Pojorita Simeria Frasin Vama Teius Iacobeni Orastie Ilva Mica Vatra Dornei Aiud Razboieni Gherla Salva Suceava Alba Iulia
06:03 2701 Tren Regio 2701 din Deva
Petrosani Baesti Pestera Batiz Bacia Crivadia Rusor Maceu Baru Mare Merisor Livadia Bretea Streiului Covragiu Banita Simeria Plopi h Ponor Saulesti h Calan Ciopea h Rusi Subcetate Ohaba de sub Piatra Pui
06:12 2042 Tren Regio 2042 din Deva
Bretea Muresana Toc Branisca Ilteu Vetel h Zam Mintia Burjuc Petris Cimpuri Surduc Ilia Gurasada Savirsin
06:18 1811 Tren InterRegio 1811 din Deva
Vintu de Jos Miercurea Sibiului Sibot Sibiu Simeria Orastie Saliste
06:38 2031 Tren Regio 2031 din Deva
Alba Iulia Sibot Tartaria Simeria Coslariu Geoagiu Vintu de Jos Orastie Sintimbru Turdas Teius Pricaz Aurel Vlaicu Barabant Blandiana Balomiru de Cimp
06:52 2182 Tren Regio 2182 din Deva
Cliciova Rachita Balint Costeiu Dobra Mintia Holdea Susani Faget Bretea Muresana Ohaba Manastur Branisca Ilia Margina Vetel h Lugoj Traian Vuia Lapugiu
06:59 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Deva
Curtici Arad
07:05 1824 Tren InterRegio 1824 din Deva
Simeria
07:36 2381 Tren Regio 2381 din Deva
Saulesti h Simeria
08:02 1821 Tren InterRegio 1821 din Deva
Fetesti Ciulnita Constanta Simeria Carbunesti Subcetate Calan Valea Draganesti Olt Targu Jiu Bucuresti Rosiori Nord Filiasi Videle Cernavoda Craiova Caracal Petrosani Medgidia
08:48 1812 Tren InterRegio 1812 din Deva
Faget Ilia Buzias Lugoj Timisoara
09:12 1837 Tren InterRegio 1837 din Deva
Guramorului Pascani Cimpulung Moldovenesc Sibot Nasaud Cluj Napoca Iasi Cimpulung Est Lunca Ilvei Beclean Pojorita Simeria Frasin Vama Teius Iacobeni Orastie Ilva Mica Vatra Dornei Aiud Razboieni Gherla Salva Suceava Alba Iulia Veresti Dej Vintu de Jos Targu Frumos Mestecanis Dolhasca Campia Turzii
09:54 2044 Tren Regio 2044 din Deva
Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h
10:28 2705 Tren Regio 2705 din Deva
Crivadia Rusor Maceu Baru Mare Merisor Livadia Bretea Streiului Covragiu Banita Simeria Plopi h Ponor Saulesti h Calan Ciopea h Rusi Subcetate Ohaba de sub Piatra Pui Petrosani Baesti Pestera Batiz Bacia
10:45 2301 Tren Regio 2301 din Deva
Sibot Tartaria Simeria Coslariu Geoagiu Vintu de Jos Saulesti h Orastie Sintimbru Turdas Teius Pricaz Aurel Vlaicu Barabant Blandiana Balomiru de Cimp Alba Iulia
11:10 2372 Tren Regio 2372 din Deva
Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad
11:30 2723 Tren Regio 2723 din Deva
Simeria
11:54 372 Tren InterRegio 372 din Deva
Sibiu Simeria Fagaras Brasov Vintu de Jos
12:08 1622 Tren InterRegio 1622 din Deva
Margina Ilia Buzias Lugoj Timisoara Faget
12:41 1470 Tren InterRegio 1470 din Deva
Videle Simeria Giurgiu Craiova Petrosani
12:41 1480 Tren InterRegio 1480 din Deva
Petrosani Videle Simeria Giurgiu Craiova
12:50 2043 Tren Regio 2043 din Deva
Saulesti h Simeria
13:34 2386 Tren Regio 2386 din Deva
Bretea Muresana Toc Branisca Ilteu Vetel h Zam Mintia Burjuc Petris Cimpuri Surduc Ilia Gurasada Savirsin
14:14 2707 Tren Regio 2707 din Deva
Baru Mare Merisor Livadia Bretea Streiului Covragiu Banita Simeria Plopi h Ponor Saulesti h Calan Ciopea h Rusi Subcetate Ohaba de sub Piatra Pui Petrosani Baesti Pestera Batiz Bacia Crivadia Rusor Maceu
15:23 2185 Tren Regio 2185 din Deva
Simeria
15:35 2045 Tren Regio 2045 din Deva
Saulesti h Simeria
15:46 2708 Tren Regio 2708 din Deva
Vetel h Mintia Ilia Bretea Muresana Branisca
16:38 2728 Tren Regio 2728 din Deva
Zam Mintia Burjuc Ilia Cimpuri Surduc Gurasada Bretea Muresana Branisca Vetel h
16:55 373 Tren InterRegio 373 din Deva
Curtici Arad
17:11 1766 Tren InterRegio 1766 din Deva
Aradu Nou Ilia Timisoara Radna Savirsin
18:08 2343 Tren Regio 2343 din Deva
Teius Pricaz Aurel Vlaicu Aiud Blandiana Balomiru de Cimp Barabant Sibot Tartaria Alba Iulia Simeria Coslariu Geoagiu Vintu de Jos Saulesti h Orastie Sintimbru Turdas
18:19 2709 Tren Regio 2709 din Deva
Livadia Bretea Streiului Covragiu Banita Simeria Plopi h Ponor Saulesti h Calan Ciopea h Rusi Subcetate Ohaba de sub Piatra Pui Petrosani Baesti Pestera Batiz Bacia Crivadia Rusor Maceu Baru Mare Merisor
18:20 2032 Tren Regio 2032 din Deva
Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas
18:34 2024 Tren Regio 2024 din Deva
Savirsin Baile Ortisoara Ilteu Sinandrei Sag Zam Ronat Triaj Gr. D Ilia Aradu Nou Glogovat Valea Varadia Birzava Timisoara Paulis Batuta Radna Vinga
18:57 1621 Tren InterRegio 1621 din Deva
Sinaia Vintu de Jos Simeria Comarnic Sibot Orastie Busteni Bucuresti Predeal Azuga Talmaciu Fagaras Campina Avrig Codlea Saliste Ploiesti Sibiu Brasov Ucea Buftea
19:03 1471 Tren InterRegio 1471 din Deva
Curtici Arad
19:03 1481 Tren InterRegio 1481 din Deva
Curtici Arad
19:15 2186 Tren Regio 2186 din Deva
Mintia Nemesesti Nevrincea Faget Costeiu Susani Manastur Holdea Ohaba Margina Branisca Ilia Traian Vuia Lapugiu Lugoj Paru Rachita Balint Cliciova Dobra
19:20 1820 Tren InterRegio 1820 din Deva
Lugoj Timisoara Faget Ilia Buzias
19:43 2047 Tren Regio 2047 din Deva
Simeria Saulesti h
19:49 2046 Tren Regio 2046 din Deva
Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta
20:47 1819 Tren InterRegio 1819 din Deva
Ludus Iernut Simeria Vintu de Jos Orastie Targu Mures Teius Razboieni Aiud Sibot Alba Iulia
21:22 1822 Tren InterRegio 1822 din Deva
Savirsin Ilia Radna Arad
21:34 1838 Tren InterRegio 1838 din Deva
Margina Ilia Buzias Lugoj Timisoara Faget Manastur
21:46 2048 Tren Regio 2048 din Deva
Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin
21:58 2711 Tren Regio 2711 din Deva
Bacia Baesti Rusor Batiz Baru Mare Crivadia Livadia Maceu Covragiu Merisor Simeria Bretea Streiului Ponor Banita Calan Plopi h Rusi Subcetate Ciopea h Pui Petrosani Ohaba de sub Piatra Pestera
22:03 1836 Tren InterRegio 1836 din Deva
Simeria Vintu de Jos Orastie Sintimbru Campia Turzii Cluj Napoca Teius Razboieni Balomiru de Cimp Aiud Blandiana Tartaria Barabant Sibot Coslariu Alba Iulia
22:22 2373 Tren Regio 2373 din Deva
Saulesti h Simeria
22:38 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Deva
Bucuresti Brasov Medias Teius Sinaia Blaj Ploiesti Alba Iulia Sighisoara Simeria Predeal
22:38 521 Tren InterCity 521 din Deva
Simeria Teius Alba Iulia
22:53 2374 Tren Regio 2374 din Deva
Vetel h Zam Nadas Birzava Mintia Glogovat Burjuc Radna Capruta Varadia Cicir Cimpuri Surduc Arad Batuta Paulis Ghioroc Gurasada Savirsin Petris Milova Bretea Muresana Toc Ilia Corfeni Branisca Ilteu Valea Conop

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!